kompletność

Warszawa. Kompletna usługa.

Wiele firm próbuje nieco złudnie zachęcać do siebie nowych klientów, oferując im strony internetowe w bajkowo atrakcyjnych cenach. Nie informują one jednakże o tym, że w cenę usługi nie wchodzą takie kluczowe elementy niezbędne do jej funkcjonowania, jak chociażby rejestracja i konfiguracja domeny, instalacja witryny na koncie serwerowym, a także przygotowanie obsługi skrzynek pocztowych lub integracja z certyfikatem SSL. U nas to wszystko jest w cenie prowadzonych prac. To, a także wiele więcej. Zapewniamy dopasowane konta hostingowe oraz dajemy maksimum bezpieczeństwa dla stabilności witryny i domeny w postaci polskiej kolokacji serwerów (Warszawa).

Na życzenie wdrażamy bezpłatne certyfikaty ssl w sklepach oraz tworzymy automatyczne kopie bezpieczeństwa gratis. Na życzenie klientów tworzymy też statystyki oglądalności strony. Zapewniamy jednocześnie promocyjne ceny odnowienia usługi, dzięki czemu nasi klienci nie muszą martwić się o spiętrzające się wraz z upływem czasu koszty utrzymywania własnej strony internetowej. Współpracując z nami, można mieć absolutną pewność, że opłaty za nasze usługi od samego początku będą jasne i bardzo konkurencyjne.

KONTAKT
infolinia: 60 287 51 11
e-mail: biuro@netgaleria.org

  • instalacja bezpłanego certyfikatu

    bezpłatne certyfikaty

    Kompletność usług polega również na zabezpieczeniu szyfrowania. Wszystkim naszym Klientom (nie tylko z Warszawy) możemy zaproponować zaufane certyfikaty SSL z automatycznym zabezpieczeniem Twojej strony. Instalowany Certyfikat DV (Domain Validation) jest certyfikatem SSL rozpoznawalnym poprawnie we wszystkich przeglądarkach internetowych oraz urządzeniach mobilnych.

  • obsługa prawna

    Kompletność wdrażanych usług zawiera również pomoc w obsłudze prawniczej Państwa publikacji. Jesteśmy partnerem firmy prawniczej Lexlab Gabriel Gatner. Każdy nasz Klient może skonsultować bezpłatnie nasze zobowiązania do wykonania usługi jak również własną działalność - w tym umowy i bezpłatny audyt regulaminu, z prawnikami tejże firmy - oraz uzyskać do 20 % rabatu przy skorzystaniu z płatnych usług kancelarii.

Do góry