projekty

Warszawa. Gotowe szablony stron.

Specjalnością naszej firmy jest tworzenie autorskich i wysoce innowacyjnych rozwiązań, których celem jest umożliwianie klientom prezentowania w sieci dowolnego tematu. Strony internetowe tworzymy albo od podstaw, albo na podstawie przykładowych szablonów i każdy z nich maksymalnie dopasowujemy do potrzeb oraz wymagań indywidualnego klienta, dzięki czemu każda z postawionych przez nas stron jest unikatowa i niepowtarzalna. Pracujemy dla klientów z Warszawy, okolic Warszawy oraz całej Polski.

Do naszych głównych zadań należą zatem projektowanie, zakładanie stron mobilnych, opracowanie oraz wdrożenie szablonów responsywnych dla stron internetowych i sklepów. Doskonale bowiem zdajemy sobie sprawę z tego faktu, że coraz więcej klientów, w poszukiwaniu interesujących ich towarów i usług, korzysta nie tylko z urządzeń stacjonarnych, lecz także z urządzeń mobilnych, takich jak smartfony i tablety, do których należy właściwie dostosować szablon strony, aby ta poprawnie pozycjonowała się w Google, wyświetlała czytelnie i poprawnie, a jej przeglądanie byłoby maksymalnie komfortowe i proste. Oferujemy także takie szablony katalogów produktów, które umożliwiają zakupy przez telefon. Tworzymy strony firmowe, artystyczne i galerie zdjęć. Proponujemy gotowe wzory na urządzenia mobilne i posiadamy przygotowane schematy związane z każdą tematyką.

KONTAKT
infolinia:      60 287 51 11
e-mail: biuro@netgaleria.org

 • strony o polskiej sztuce

  projekty artystyczne

  Współcześnie życie toczy się w dużej mierze w przestrzeni internetowej. Przemiana ta tyczy się nie tylko sfery biznesu, lecz także wszelkiego rodzaju sztuki. Szczególnie wtedy, jeżeli ma to być sztuka zmonetyzowana, czyli przynosząca zarówno rozgłos artyście, jak i finansowe profity. Aby zachęcić do zapoznania się ze swoimi dziełami w rzeczywistości, artyści muszą najpierw zachęcić do nich w internecie. Tą drogą zwiększają oni zasięg przestrzenny swojej sztuki, bowiem z działalności lokalnej przestawiają się oni na globalną. Do tego potrzebna jest im jednakże własna strona internetowa działająca na zasadzie galerii, w której w przystępny sposób mogliby oni zaprezentować całe swoje portfolio nie tylko mieszkańcom Warszawy, ale całemu światu.

  Tworzone przez nas internetowe strony artystów oraz internetowe sklepy artystyczne posiadają takie udogodnienia, jak dowolna kolorystyka strony, nowoczesny wygląd, mnóstwo zainstalowanych funkcji i sporej przydatności praktycznej, szybkość działania. Co ważne, w oferowanych przez nas rozwiązaniach jest możliwa samodzielna edycja zawartości, co w znacznym stopniu ułatwia artystom pracę z witryną i jej dalsze udoskonalanie i dostosowywanie do własnych aktualnych potrzeb.

 • szablony stron internetowych

  ciekawe projekty stron

  U nasz masz możliwość skorzystania z gotowych szablonów, które wcześniej przygotowaliśmy. Jeśli jednak masz w swojej wyobraźni projekt strony internetowej, który chciałbyś zrealizować - jesteśmy jak najbardziej gotowi do współpracy. Realizujemy zarówno indywidualne projekty stworzone przez klienta, jak i również uniwersalne szablony dla sklepów internetowych, z których można korzystać. Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie, starając się swoją kreatywnością i doświadczeniem spełnić wszystkie oczekiwania naszych warszawskich klientów.

Do góry