opinie

Warszawa. Opinie o usługach.

Nasza firma w polskiej branży informatycznej działa od 2008 roku. Przez cały ten czas działalności zawodowej zgromadziliśmy ogromne doświadczenie, które dziś pozwala nam znajdować unikalne i wysoce praktyczne rozwiązania nawet dla najbardziej wymagających klientów i ich problemów. Dzięki zdobytej wiedzy oraz codziennej kreatywności, oferujemy nie tylko szablonowe i tańsze rozwiązania, ale również indywidualne pomysły dla klientów, dzięki którym pozytywnie wyróżniają się oni wśród swojej konkurencji rynkowej, a my szczycimy się przynależnością do najlepszych firm projektujących strony w Polsce.

W swojej codziennej pracy opieramy się na bezpiecznym polskim oprogramowaniu - co sprawia, że rozwiązywanie jakichkolwiek zadań staje się o wiele szybsze i o wiele prostsze. Klientom nieobeznanym z tym, jak od „wewnątrz” funkcjonują strony internetowe, chętnie oferujemy profesjonalną pomoc w zarządzaniu własną witryną. Nie odrzucamy żadnego zlecenia i tworzymy witryny internetowe poświęcone dowolnej tematyce w Warszawie i w każdej innej miejscowości w Polsce. Dzięki takiemu otwartemu na klientów i ich potrzeby podejściu, dziś możemy pochwalić się wieloma pozytywnymi opiniami na nasz temat. Cieszymy się zaufaniem klientów, gdyż solidnie na nie zapracowaliśmy naszą etyką pracy.

KONTAKT
infolinia: 60 287 51 11
e-mail: biuro@netgaleria.org

  • dane firmowe

    Jesteśmy zarejestrowaną, legalną firmą polską, rzetelnie odprowadzamy podatki w Polsce i bez problemu wystawiamy faktury. Nasi Klienci zawsze mają dostęp do kontaktu z dyżurnym administratorem. Służymy pomocą i podpowiedzią nawet w weekendy i dni powszechnie wolne od pracy.

  • nasze rekomendacje

    Zyskaliśmy nie tylko uznanie, pozytywne komentarze ale i sympatię naszych zadowolonych Klientów, z którymi współpracujemy zazwyczaj wiele lat, rozwijając, aktualizując tworzone strony i profesjonalne, wirtualne sklepy. Oto niektóre tylko opinie na temat naszego zaangażowania...

Do góry